Wielka porażka Royal Blue

W dniu dzisiejszym The Royals podejmowali na własnym stadionie Bizony. Drużyna Royal Blue była znacznie osłabiona, na boisku brakowało kluczowego deffendera Wojtka Lisa oraz skrzydłowego Patryka Gisgesa. Od początku meczu można było zauważyć brak tych dwóch zawodników. The Royals szybko straciło 1 bramkę bo już w 2min. Kolejna bramka dla Bizonów wpadła w 6min. Od tego momentu Royal Blue uspokoiło swoją grę i szybko przyniosło to dla nich korzyść, po asyście Karola Budakiewicza kapitan składu The Royals Patryk Wachowiak strzela piękną bramkę. Po pierwszej połowie gospodarze przegrywali 3:1. Na początku drugiej połowy znów pięknym strzałem z daleka popisał się pomocnik Patryk Wachowiak i umieścił piłkę w siatce. Remis był coraz bliżej.. Nagle warunki pogodowe zmieniły się, bardzo mocno wiał wiatr i padał deszcz, nasi zawodnicy nie byli do tego kompletnie przygotowani. Piłka była mokra, ciężko było ją opanować i coraz to częściej wpadała do naszej bramki. Kilkoma świetnymi interwencjami popisał się nasz bramkarz Bartek Jankowski zmniejszając ilość bramek po stronie przeciwnika. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 11:4. Wszystkie 4 bramki dla The Royals zdobył kapitan drużyny.

W imieniu całego zespołu redakcja dziękuje Kibicom za wzięcie udziału w tym widowisku.